DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

JMHD pro Train Simulator 20..

Vítejte v sekci JMHD pro Train Simulator 20..

28.1.2021

Dnes jsem dokončil trať 229 Jindřichův Hradec - Nová Bystřice. Stahujte v sekci Download verzi 1.0. Další postup prací bude probíhat na severní větvi do Obrataně.

 

9.4.2020

Pro ty, kteří by si chtěli zajezdit po trati i s méně výkonou sestavou PC, vytvořil odlehčenou verzi traťě Daniel Macálka. Trať v této podobě je ke stažení ve složce download. Tímto mu děkuji za aktivitu wink

4.4.2020

Stavba stále pokračuje. Úsek Jindřichův Hradec - Kunžak - Lomy je dá se říct hotov, takže po pár testech bude vydána první veřejná verze trati. 

Blažejov

Odjezd z Blažejova

Malý Ratmírov

Střížovice

Na lukách před Kunžakem

4.12.2018

Práce pokračují dál. Dodělávám krajinu kolem splítky, kterou jsem před pár měsíci odložil, protože se mi nechtělo modelovat tolik zahrádek a rodinných domů. Kolejově je položena celá trať JH - NB. Do konce roku by mohla být kompletně hotova krajina z JH až za Jindřiš.

Nová Bystřice

za mostem přes Hamerský potok

před Jindřiší

Jindřichův Hradec

Na začátku splítky v JH

 

1.

Po několikaleté pauze jsem se zase vrátil ke stavbě trati. Před několika měsíci jsem přesedlal z MSTS na TS 2018. Zde budu průběžně dávat screeny ze stavby tratě a za asi hodně dlouhý čas zde bude trať i ke stažení. První krůčky jsou zde. A je to opět úzkokolejka a jak nadpis už napověděl... zbytek snad už poznáte. Zatím nemám originální objekty, tak trošku víc přimhouřete oči.

 

Jindřichův Hradec - zatím po chvilkách dělam krajinu

Odbočka Dolní Skrýchov - zde bude v budoucnu odbočovat trať do Obrataně

Odbočka Kanclov

U předvěsti

Kamenná zeď u bývalé C.K. střelnice